Monday, March 19, 2012

Spring?!

Konečně je mnohem tepleji a já jsem z toho šťasná jako blecha! Nesnáším tu zimu, jak musím mrznou a být zabalená, jako eskymák. Ale přesto si nejsem jistá jestli je to trvale. Pořád všichni vyhrožují, že se zima ještě vrátí a z toho moc nadšená nejsem:D Kdo by taky byl? Dneska jsem si koupila nové ELLE, které mě celkově moc potěšilo, jak obsahem, vzhledem, tak dárečkem! Škola krásy s Lancome je OPĚT skvělá.
Tento outfit jsem měla v pátek. Už jsem se na to jaro opravdu naladila a hodlám v tom pokračovat. Je pravda, že v kraťáskách mi ráno je vždy trochu zima, ale když po probuzení slyšíte zpěv ptáků, tak je těžké myslet si, že je venku chladněji:D Tyto kraťásky jsem si nedávno koupila v Lindexu a mám z nich ohromnou radost, protože po takových jsem dloho toužila! Mějte se krásně a užívejte přicházejícího jara:)


/shoes-Converse/tights- Tezenis/shorts-Lindex/ top- New Yorker/scarf-H&M/

Bonus:
 :D

9 comments:

 1. Ahhhooooooooooooooooooooj. Líbí vše. A bonus je super.

  ReplyDelete
 2. Krásný boty. Mě se líbí to sáčko nebo košile? Na fotkách to není moc vidět co to je. Takové by se mi hodilo. Kam si pro něj mám zajít? Díky

  ReplyDelete
  Replies
  1. no, je to taková spíš košile:D já ji mám z Benettonu, ale to už asi neseženeš:( Podle mě bude taková košile v H&M, Lindexu, Mangu:)

   Delete
 3. Jé, odkud jsou ty krásné botky? Jinak ti to moc sluší :D.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Converse, je to napsané pod fotkou:)a děkuju:):D

   Delete
 4. Ty Converse jsou skvělý! Celej outfit je super :)

  ReplyDelete
 5. Zlato,si nádherná!
  Dýchá s tebe ten příjemný pocit teplého a hřejivého jarního sluníčka!Už s nesmírně těším na to, až spolu někam vyrazíme))*
  Jo a Bonus je skvělej :D :)

  ReplyDelete
 6. outfit krásnej! :)
  a ELLE nejlepší časáček! :)

  ReplyDelete
 7. Jé, ten šátek máš v tom předešlém článku, viď.? S tou krásnou sukní a prstýnkem:-D
  DOst dobré.

  ReplyDeleteRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...