Saturday, May 12, 2012

Recenze 0.1

Mám tady pro vás ten slíbený článek o kosmetických produktech, tak snad se vám bude líbit!:)


Balea hydratační tělová emulze
Moc krásně voní po kokosu. Balea má celkově krásně vonící produkty a to mě z velké části přesvedčí koupit jejich výrobek:D Je moc příjemný, skvěle hydratuje, vůně vydrží na kůži téměř celý den a  nemám po něm pocit mastnoty.. Má úžasnou cenu, pouze 39,90 Kč. Možná si myslíte, že tak levný krém nemůže být kvalitní, ale opravdu jsem s ním spokojená.

Balea tělová pěna s malinami
Tento produkt je vlastně hodně podobný tomu předešlému. Voní krásně po malinách a vůně opět na těle vydrží. Zjemňuje pokožku a stojí 59,90

Smooch Proof LipStain, NYC
Je to vlastně fix na rty, o kterém jste jistě mnoho slyšeli. Já jsem si ho oblíbila hlavně díky krásné vůni, výdrži a barvě. Mám odstín 495 Endless Spice. Tato brva je tmavší červená. Jediné mínus je, že vysušuje, a proto si pod něj musím dávat balzám. Stojí 69,90 Kč.

Balzám na rty, Garnier velvet
Tento balzám je bezbarvý a nevoní. Moc dlouho nevydrží, ale je dobrý jako podkladový pod fix na rty. Vyzkoušela ho i moje mamka a ta si stěžovala, že jí vysušuje rty. Já jsem si toho na sobě nevšimla, takže je zřejmé, že každému vyhovuje jinak.Stojí od 40 do 60 Kč.

Masterpiece Max, Max Factor
S touto řasenkou jsem velmi spokojená. Vydrží, má přirozenou barvu a pěkně natáčí řasy. Pokud se vám líbí extra řasy(nevím jak to jinak nazvat), tak tahle řasenka vám je neudělá. Je spíš taková přirozená, ale řasy jsou s ní určitě ustší. Omlouvám se, ale nepamatuji si kolik přesně stojí, ale zdá se mi, že něco přes 300 Kč.

Pokud máte nějaké otázky piště na formspring!:)

10 comments:

 1. Já tu řasenku miluju !

  Zvu na Giveaway :)!

  ReplyDelete
 2. Ten fix mám ale ružový a úplne stratil farbu :)  http://www.stylebookbysarah.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. SKvělá recenze. Zaujala mě ta tělová pěna :)

  ReplyDelete
 4. Balea značku mám docela ráda jednu z mála těch hodně levných :). A ten krém si chci koupit :)

  ReplyDelete
 5. Tu hydratační tělovou emulzi mám také a nemůžu si ji vynachválit! Krom tooh - ta vůbec kokosu je kouzelná. :)

  ReplyDelete
 6. Malinová pěna? To vypadá skvěle! :-) Masterpiece max mě láká, takže děkuji za mini- recenzi!

  ReplyDelete
 7. Řasenku mám již podruhé. Je to naprostá pravda co píšeš. Balzam na rty mi také nesedí. Já mám nejraději obyčejný jelení lůj. No a kosmetika Balea mi příjde, tak na úrovni INDULONY jen je lépe parfémovaná.

  ReplyDeleteRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...