Wednesday, August 26, 2015

Greece 2015

Řecko je rozhodně jednou z mých nejoblíbenějšíh destinací! Letos jsme se vydali, po loňské Krétě, na Korfu. Korfu se mi snad líbilo ještě víc. Zamilovala jsem se do místních růžových domečků, do paláce císařovny Sisi a do malých řeckých vesniček. Po ostrově jsem cestovali tři dny a během nich jsme narazili na nejkrásnější pláž, prošli si hlavní město (které je strašně super a chvílemi byste vůbec neřekli, že jste v Řecku!), navštívili malou vesničku Pagi a místní bistro, kde se točila jedna z bondovek a pochutnali si tam na výborném řeckém frappé. Nebylo nouze ani o dny strávené na pláži. Sice jsem si svou alabastrovou kůži moc neopálila (ne, že bych po tom totužila, haha), ale není nad takový relax na lehátku s knihou. Nemůžu se dočkat, až zase někam vycestuji. A že to nebude trvat dlouho! Kdo uhádne?


15 comments:

 1. ten styl, jakým si udělala ten post je bezkonkurenční

  http://franchemeetsfashion.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 2. Řecko je rozhodně na mém seznamu kam jednou musím..tvé fotky to jen potvrdily,vypadá to tam úžasně! :)

  ReplyDelete
 3. Já chci taky cestovaat! Je to krásný:)

  ReplyDelete
 4. - na korfu jsem byla, ovsem jako dite a pamatuju si predevsim toulavy psy a nekonecny olivovy haje. ruzovy domecky ee :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. haha, psa jsem tam vůbec neviděla za celou dobu snad :D
   Každopádně je velká škoda, že domečky si nepamatuješ, je tam jeden vedle druhého. V centru teda ne, ale v těch dědinkách a údolích je jich neskutečně plno! Tak 80% domů na Korfu má růžovou fasádu:D

   Delete
 5. Kréta je moje srdcovka, letos podruhé..ale chci dát brzy šanci i ostatním Řeckým ostrovům a Korfu je jedním z nich (společně se Santorini a Zakynthosem)

  Michael
  www.ontheleaf.net

  ReplyDelete
 6. super fotky! na cem je upravujes?:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkuju moc! Všechny jsou focené mobilem a nijak upravené nejsou)) Jen ta černobílá je normálně ten filtr na Snapchatu :)

   Delete
 7. Tenhle celý post je super a věřím, že sis to moc užila, růžové domečky bych si taky zamilovala <3 já z Řecka byla jen na Krétě a líbilo se mi tam moc, taky bych ráda procestovala i další ostrovy :-)

  kraskadne.blogspot.cz

  ReplyDelete
 8. Krásne spracovanie článku :). Ja som bola v Grécku raz a bola to asi najlepšia dovolenka, veľa sme sa nacestovali a stále sa niečo dialo. :)

  ReplyDelete
 9. Nice photos :)
  BLOG M&M FASHION BITES : http://mmfashionbites.blogspot.gr/
  Maria V.

  ReplyDelete
 10. Jéé, v Řecku musí být (nejen podle tvých fotek) nádherně! :)

  ReplyDelete
 11. Korfu musí byť krásny ostrov! Veľmi pekne zorganizovaný príspevok :)
  Simimaus

  ReplyDelete
 12. Byla jsem na Korfu. Rozhodně nepopírám, že je Korfu nádherné. Ale podle fotek bych soudila, že jsi byla na jiném světě a ne na stejném ostrově. :-D

  ReplyDeleteRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...